Onkologická onemocnění a léčba štítné žlázy

Dnes Vám přináším pokračování svého seriálu o nemocech a jejich alternativní léčbě. Tradiční západní medicína léčí, ovšem někdy může být léčba efektivnější a podporována i jinými poznatky.

Jako propagátorka molekulárního vodíku Vám přináším další příběhy lidí, kteří podstoupili terapii s přípravky uvolňujícími molekulární vodík přímo do těla. Jedná se o případy mé nebo mých kolegů. Dnes se budeme věnovat onkologickým nemocem, které lidstvo straší průběhem nemoci i samotnou léčbou.

Žena (40 a 30 let): Rakovina štítné žlázy a snížená činnost štítné žlázy

Žena ve čtyřiceti letech trpěla rakovinou štítné žlázy, operací jí byla odstraněna celá štítná žláza. Poté u ní byla nasazena substituční terapie, která vyvolala vedlejší účinky jako třes, plačtivost, nechutenství, bolesti hlavy, bolesti a slabost nohou. Po nasazení terapie molekulárním vodíkem tyto problémy během několika dnů odezněly. Jako „bonus“ po měsíci a půl užívání jí viditelně zhubly nohy, zmizela celulitida, zlepšila se pleť a ubylo vrásek.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci – Díl III. Kazuistiky: Mozková mrtvice, pooperační infekční záněty a bronchiální astma

Třicetileté ženě v lednu 2013 zahájili léčbu snížené činnosti štítné žlázy – Euthyrox 75. Po tomto léku jí narostla tělesná váha o cca 5 kg. Dostavily obtíže jako nesmírná únava, nespavost, bolesti hlavy, kloubů. V srpnu 2013 začala s užíváním molekulárního vodíku, poté se dostavilo velmi výrazné zlepšení zdravotního stavu, ohromné zvýšení fyzické i duševní energie a pokles váhy o 4kg. Nyní pokračuje v užívání udržovací dávky.

Substituční terapie hormony štítné žlázy může byt ve svých projevech i velmi náročná. Tělo za normálních okolností produkuje přesně tolik hormonů, kolik potřebuje, zatímco tabletami dodáváme pravidelně určité množství. Je to nepřirozený rytmus hormonální zátěže. Navíc v terénu, kdy se tělo muselo vypořádat s následky působení zhoubného onemocnění a operačního zákroku, se důsledky mohou projevit s ještě větší silou. Molekulární vodík napomáhá zbavit se látek vyloučených metabolizmem nádoru i v důsledku operací. Dále zvyšuje schopnost organizmu vyrovnat se zátěží, která se dostaví v důsledku užívání léků. U paní z prvního příběhu to zřejmě zabralo velmi dobře, protože, jak sama popisuje, velmi rychle se dostavily i kosmetické účinky – zlepšeni thonusu pleti, úbytek vrásek a projevů celulitidy.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci. Léčba výrobky farmaceutického průmyslu pacienty neléčí, je to jen prostředek nemorálních výdělků

Žena (40 let): Terminální fáze onkologického onemocnění

K molekulárnímu vodíku se dostala v terminální fázi onkologického onemocnění. Trpěla slabostí, nechutenstvím, silnými vedlejšími účinky protinádorové terapie. Po poradě s kompetentním lékařem, začala užívat molekulární vodík ve velmi vysokých dávkách, spolu s přísnou dietou. Po týdnu se její osobní komfort zvýšil natolik, že se volně pohybovala, začala jíst i běžnou stravou, částečně ustoupily i vedlejší účinky protinádorové terapie.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci II. – Toxické kovy

Molekulární vodík má velmi silné detoxikační účinky. Příčinou obtíží u onkologických pacientů jsou metabolity vylučované nádorem. Jsou to nejrůznější odpadní látky, hormony, kyseliny (vč. mléčné) atd. V důsledku toho je tělo jednak silně překyselené (proto zde společně s vodíkem velmi pomáhá i přísná alkalická dieta) a na druhou stranu musí zvládat nápor velkého množství „cizího odpadu“. Protinádorová terapie tento efekt zvyšuje, jelikož vyvolává smrt v řadě tkání (další odpady navíc) a snižuje přirozenou schopnost organizmu čistit se a bránit. Po nasazení razantní vodíkové terapie je proto výsledek v podobě zlepšení celkového stavu a osobního komfortu velmi rychlý a výrazný.

Autorka je patoložka, propagátorka klasické (prověřené tisíciletími) medicíny

Kontakty | Email: skolzp@gmail.com | Skype: zornitza.petrova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *