Bozon Home H2/O3

V Jižní Koreji, Japonsku, Spojených státech a mnoha evropských zemích je pravidelná inhalace vodíku a užívání vodíkové a ozónové vody nedílnou součástí každodenního života. Dnes je naprosto běžné v těchto zemích koupit balenou vodu obohacenou o vodík nebo bohatou na ozon. Náklady na takovou vodu jsou však poměrně vysoké, několikanásobně vyšší než u nejdražších minerálních vod.

Bozon Home H2/O3 je jediné zařízení, které vám umožňuje používat ozonovou a vodíkovou terapii doma. Zařízení je vybaveno veškerým potřebným příslušenstvím pro všechny druhy procedur: Od přípravy vody až po rektální a vaginální insuflace.

Poptávka zařízení:

  Ozonové procedury

  Pití vody obohacené ozonem (O3)

  Procedura k přípravě vody obohacené ozonem (O3) se přístrojem Bozone Home H2/O3 se připravuje pomocí programu O3 WATER MENU. Toto menu vybereme pomocí dvou kliknutí na pravé tlačítko na přístrojové desce. Pro přípravu vody obohacené ozonem je nutné používat destilovanou vodu o teplotě v rozsahu 10 až 12 °C. K přípravě nalijeme 200 ml destilované vody do nádoby označené WATER. Připojíme k přístroji dle postupu uvedeného ve video manuálu k přístroji. Zadáme koncentraci C=20 a vybereme program O3 WATER. Poté stiskneme pravé tlačítko a na obrazovce se zobrazí zbývající čas přípravy. Po ukončení výroby obohacené vody ji nalijeme do jiné sklenice a okamžitě je nutné jí vypít, aby se koncentrace léčivého plynu ve vodě nesnížila.

  Upozornění! Z bezpečnostních důvodů je zcela zapovězeno pít vodu rovnou ze nádoby ve které se obohacená voda připravovala.

  Indikace:

  • žaludeční vředy: Užívání po dobu 14 dní, jednou nebo dvakrát denně na lačno

  • dvanáctníkový vřed: užívání je obdobné jako u vředu žaludečních. Je vhodné dále užívat propulsiva jako je je Degan nebo Kinito před užitím vody obohacené ozonem, dochází k zlepšení účinku

  • stomatit, gingivit, periodontit a další onemocnění dutiny ústní a nosohltanu: výplachy dutiny ústní obohacenou vodou

  Instilace vody obohacené ozonem (O3)

  Procedura k přípravě vody obohacené ozonem (O3) se přístrojem Bozone Home H2/O3 je obdobná jako příprava k perorálnímu užití (výše uvedeno). Instilace (podání tekutiny do tělní dutiny) se využívá při zavádění obohacené vody do pochvy, močového měchýře a rekta. Do nádoby označené WATER nalijeme destilovanou vodu do 4/5 objemu a koncentraci nadstavíme na C=1. Instilace do močového měchýře přes močovou trubici musí být prováděna zdravotníkem ve sterilním prostředí a sterilní sadou k instilaci přes močovou trubici.

  Indikace:

  • cystidita (i chronická). Instilace musí být provedena zdravotníkem, u mužů navíc se musí jednat přímo o lékaře

  • bakteriální vaginóza, candióza, nespecifická vagintida (je více efektivnější použití ozonově-kyslíková směs nebo ozonizovaný olej)

  • ulcerozní kolitida, proktitida, paraproktitida, analní fissury, hemeroidy (je více efektivnější použití ozonově-kyslíková směs nebo ozonizovaný olej)

  Ozonizované oleje

  Procedura k přípravě ozonizovaného oleje se provádí v režimu O3 OIL, dle video návodu k přístroji Bozone Home H2/O3..K přípravě použijeme 50 ml oleje, který nalijeme do nádoby označené OIL. Nadstavení koncentrace před výrobou na přístroji se odvíjí od užívání oleje. Pro peronální užití ozonizovaného oleje R=400 (na displeji nadstavíme C na 40). Při dlouhodobé aplikaci oleje v rámci hodin na sliznicích (vaginální tampóny, rektální mikroklyzma, nosní aplikace, okolí chronických ran ve fázi epitelizace a bandáže se jedná od R=400-600 (na displeji nadstavíme C=40-60). Při užití u chronických ran v rámci čištění a granulace nadstavíme R=800 (na displeji C=80)

  Další indikace:

  • kvasinkové infekce

  • bércové a jiné trofické vředy

  • záněty v dutině ústní, opary

  • akné, impetigo, psoriasa, ekzémy a jiné kožní onemocnění

  • fistuly, vulvovaginitidy, idiopatické střevní záněty

  Insuflace ozonově-kyslíkové směsi

  Procedura se provádí pomocí programu O3 WATER při nadstavení potřebné koncentraci ozonu:

  • rektální insuflace: Je nutné používat určenou koncovku, kdy koncentrace je 20-40 gama a trvání insuflace je 6-8 minut, kdy by měla být prováděna ráno po vyprázdnění, nebo kdykoliv během dne po klystýru. Doba trvání terapie je stanovena na 14 dní

  • vaginální insuflace:Je nutné používat určenou koncovku, kdy koncentrace je 5-10 gama a trvání procedury je 20 minut. Doba trvání terapie je stanovena na 10 dní a opakuje se 4krát ročně

  • ušní insuflace: Je nutné používat k tomu určené sluchátka, kdy koncentrace je 20-40 gama a trvání insuflace je 10 minut. Doporučuje se užití pro obě uši, tak že se sluchátka přesouvají. Doba trvání terapie je stanovena na 10 dní

  Individuální indikace:

  • prostatitida, proktitida, paraproktitida, fissura ulcerózní kolitida, chronická pankreatitida (rektální insuflace)

  • bakteriální vaginóza, kandidóza, nespecifická vaginitida (vaginální insuflace)

  • zánět středního ucha, alergický zánět ucha, hnisavý zánět ucha, chronický zánět ucha, exsudativní zánět ucha. sinusitida, chronická rýma (ušní insuflace)

  Všeobecné indikace:

  Rektální a vaginální insuflace představují variantu k celkové ozonoterapii, jelikož stěny střeva a pochvy jsou velmi bohaté na cévy krevního systému a tím dochází k absorpci velkého množství ozonu do krve. Proto mají obdobné indikace jako systémová, tedy celková) imunoterapie:

  • ateroskleróza, prevence a jako součást rehabilitace po infarktu myokardu

  • hypercholesterolemie, chronické choroby jater, včetně rekonvalescence po infekční žloutence, prevence sérové hepatitidy

  • migrény, akutní trauma ze zvuku

  • ledvinové kameny, aktuální embolie

  • chronický zánět dásní

  • intermitentní klaudikace, polyartritida, ankylosní spondylitida

  • degenerativní geriatrická onemocnění včetně jejich prevence jako jsou keloidy, artróza, stavy po radioterapii, poruchy spánku, roztroušená skleróza

  • podpůrná léčba při chemoterapii, aktivace imunitního systému (retikuloendoteliální systém)

  • Parkanova choroba

  Upozornění: Při ušní insuflaci je bezpodmínečně nutné zabránit inhalaci ozonového plynu. Ozon při vdechnutí do plic je toxický vůči organismu! Nedovolte dětem manipulaci se sluchátky!!!

  Ozonové infuze

  Procedury ozonových infuzí smí provádět pouze zdravotník, který k tomu má oprávnění. Příprava obohaceného fyziologického roztoku se provede viz. videonávod. Obvyklý počet infuzí v rámci kůry je 10 až 12 a to pouze jednou denně. Doporučené dávkování kůry se odvíjí dle věku: Osoby ve věku 50 až 60 let jednou za pět měsíců, osoby ve věku 60 až 70 let jednou za čtyři měsíce, osoby na 70 let jednou za tři měsíce.

  Kontraindikace:

  • idiosynkratická reakce na ozon (O3)

  • krvácivé stavy

  Zvláštní indikace:

  Terapie v rámci prodělání COVID-19, jak v aktuální fázi průběhu choroby, tak ve stadiu postcovidového syndromu a komplikovaného průběhu v rámci polymorbidního stavu či jiných zdravotních komplikací s pojených s jinými onemocněními.

  Vodíkové procedury

  Bozone Home H2/O3 umožňuje provádět dvě základní vodíkové procedury. Pití nápojů a vody obohacené molekulárním vodíkem (H2) a inhalaci.

  Indikace:

  • zlepšení celkového zdravotního stavu obecně

  • posílení imunity, snížení vnějších vlivů a počasí na zdraví

  • neutralizace alergických reakcí

  • snižování nežádoucích projevů a prevence chorob jako jsou cirhóza jater a artritida

  • prevence neurovegetativních chorob: Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba

  • vodíkové procedury v kombinaci s ozonoterapií snižují viditelné projevy stárnutí

  Bozone Home H2/O3 je jedinečný přístroj na světě, který umožňuje obohacování molekulárním vodíkem (H2) také alkoholické a teplé nápoje. Užívání alkoholických nápojů obohacených molekulárním vodíkem snižuje pravděpodobnost toxických účinků alkoholu včetně odeznívání alkoholického opojení v rámci střízlivění, které se lidově označuje jako „opice“ či „kocovina“.

  Upozornění a varování

  Z důvodu dosud nevyjasněného působení očkovací experimentální mitochondriální vakcíny proti COVID-19 na organismus očkovaných není možné důrazně doporučit výše uvedené terapie a kůry takto očkovaným, jelikož není doposud známo, jak vakcína působí v těle, jaké spouští biologické procesy s tím, že také není známo, jak by tělesný organismus očkovaných reagoval na užívaní procedur s léčivými plyny vyrobenými Bozone Home H2/O3.

  Poptávka zařízení:

   Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

   Napsat komentář

   Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *