Čínská masáž nohou An Mo – reflexní terapie

V dávných lékařských spisech jsou slova: „Všichni lidé mají nohy, stejně jako všechny stromy mají kořen. Stárnutí u stromu začíná kořenem a stárnutí lidí u nohou

Reflexní terapie An Mo, která se překládá jako „tlačit, stisknout“ (An) a „tření“ (MO), má historii více než dva tisíce let. Stala se jedním z nejdůležitějších a dostupných metod tradiční čínské medicíny, spolu s technikou Qigong.

Zvláštní techniky mechanického působení rukou a prstů mohou zóny dráždit a zklidňovat, zahřívat a zmírnit bolest, zlepšit celkový stav a vytvořit příjemný pocit v průběhu masáže.

Indikace čínské reflexní terapie An Mo: Dodoporučuje se provádět jak dětem, tak starším lidem. Stejně jako jiné techniky z čínské medicíny, doporučuje se provádět tuto masáž jako prevenci.

Masáž může být provedena při únavě, jak psychické, tak fyzické, při stresu, různých zdravotních potížích, napětí v těle.


Doba trvání: 60 minut
Cena: 800 Kč

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *