Jsem zde stále pro Vás

Jsem zde pro vás celou dobu. Od samotného začátku dnešního šílenství jsem v nemocnici a starám se o Vás, když jste nemocní, když je Vám zle a potřebujete okamžitou pomoc. Pracovala jsem na akutním oddělení, kde jsem ošetřila stovky nemocných. Dnes pracuji na oddělení následné péče, kde jsem neméně potřebná a pomáhám. A budu to tak dělat i nadále.

V domě koronavirového šílenství se moje práce změnila. Personál pracuje v uzavřených skupinách, které se po dvou dnech střídají. Naši pacienti vidí jen polovinu našich obličejů. Avšak nadále jsme tady pro ně, aby se jim ulevilo a mohli se ve zdraví vrátit do svých domovů a ke svým rodinám.

Ve dnech, kdy jsem si sama musela projít karanténou, byť zdravá, ale poznala jsem o čem to je, jsem se snažila Vám ulevit, jak jen to bylo možné. Snažila jsem se poslat do světa malá videa, které naleznete na mém facebooku, kde jsem poukázala, že život je i nadále krásný a můžeme jej prožít kvalitně. Ukázala jsem, že vždy máme kolem sebe mnoho příležitostí, jak posilovat naše tělo, imunitu, duši i ducha z toho, co nám Bůh dal od přírody.

Po celou dobu funguji v poradně. Toho času formou videokonferencí, jelikož nařízení Vlády ČR ostatní formy prakticky znemožnily. Komunikuji s Vámi po e-mailu a telefonu, více než kdy před tím. Čas, kdy nejsem v nemocnici a pracuje tam „ten druhý tým“, trávím také tvorbou nových textů, a také vzděláváním. Vzdělávám se, jak v oblasti geriatrie jako takové, patologie stárnutí a z toho vyvozenou podporu mládí, v rámci tradiční medicíny jako takové, ale i vodíkové a v rámci ozonové terapie. Spolu se svými učiteli si osvěžují znalosti ohledně neurokoučinku (potěšilo mně, když jsem zjistila, že to pořád dělám dobře).

Jsem léčitel a vždy jim budu. Naplňuje mně to. Dělám to nejraději. Jsem tady pro Vás, ať už se děje ven cokoliv.

Vaše MUDr. Zornitza Petrova Markantová

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *