Konference: Léčivé plyny

MUDr. Zornitza Petrova Markantová referuje o konferenci Euroasijské společnosti ozonoterapetů a výrobců lékařské techniky, který proběhla 10. – 12. září 2019 v Polsku. Co je nového v rámci vývoje, vědy a léčby léčebnými plyny?

Zúčastnila se VIII. konference euroasijské společnosti ozonoterapetů. Ve třech dnech bylo od prezentováno 23 přednášek vědců a lékařů ze 13 zemí.

Dále pak také byla ustanovena pracovní skupina k založení asociace sdružující v jedné organizaci profesionály, kteří se zabývají různými medicinálními plyny, kde by se integrovaly znalosti všech vědců, ze všech oborů jednotlivých medicinálních plynů, jako jsou ozon, vodík, xenon a další inertní plyny, oxid dusnatý, oxid uhličitý, kyslík a další.


Zornitza Petrova Markantová, MD, shares few words about the VIIIth Conference Ozone and Other Medical Gases in Biology and Therapy organised by The Asian-European union of ozone therapists and manifacturers of medical equipement at 10-12.september 2019 in Poland. What are the news in the field of the science and therapy using medicinal gases?

During three days there were presented 23 works of scientists and doctors from 13 countries. Also, a working group was merged with the goal to foundate an association of proffesionals , who are working with and on different medicinal gases, where the knowledge of them would be integrated. The organization will cover scientists and doctors from the fields of ozone, hydrogen, xenon and other inert gases, nitric oxide, carbon dioxide, oxygen, etc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Video a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *