Neobjednáváme očkované experimentální mitochondriální vakcínou proti COVID-19

Z důvodu dosud nevyjasněného působení očkovací experimentální mitochondriální vakcíny proti COVID-19 na organismus očkovaných není možné, aby se tito očkovaní objednávali do poradny Moderní lékař, vzkazuje MUDr. Zornitza Petrova Markantová potencionálním zájemcům o její služby v její poradně.

Toto své rozhodnutí vysvětluje doktorka Markantová tím, že není doposud známo, jak vakcína působí v těle, jaké spouští biologické procesy s tím, že také není známo, jak by tělesný organismus očkovaných reagoval na přírodní léčebné metody, kterými jsou masáže, přírodní přípravky a podobně.

„Proto lidi očkované experimentální mitochondriální vakcínou žádám, aby pro úlevu od svých obtíží využili služeb státního zdravotního systému,“ vzkazuje očkovaným experimentální mitochondriální vakcínou proti COVID-19 MUDr. Zornitza Petrova Markantová a uzavírá slovy, že stejný postup zaujímá i k vektorovým vakcínám proti COVID-19.

Příspěvek byl publikován v rubrice Poradna a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *