Nová provozovna v Praze a podstatné ukončení spolupráce s H2World

Dobrá zpráva pro Prahu. MUDr. Zornitza Petrova Markatová rozšiřuje svou činnosti i do Prahy. „Budu k dispozici v nádherných prostorách Šafránky,“ uvedla. Najdete ji po přechozí domluvě na adrese Na Šafránce 17, Vinohrady.

„Dostupnost tramvaji velmi jednoduchá, ve dvoře je možnost zaparkovat (je třeba ale předem domluvit). Sejdeme se jako vždy po telefonickém objednání. Služby jsou stejné jako v Ostravě, tzn. všechny druhy masáží a poradenství, psychoterapie, koučink. Aby tělo a duše dobře dohromady fungovaly,“ řekla k rozšířenému půsrobišti, kdy své služby nabízí po Ostravě, Olomouci už i v Praze.

Dále informuje, že omezuje svou aktivní spolupráci s firmou H2World. „Již nebudu vést webiníře, zodpovídat e-mailové dotazy, ani aktivity kolem Evropského Institutu. Také nebudu školit ani garantovat jejich vzdělávací akce a školení. Prozatím budu k dispozicí pro jejich klientelu pouze po telefonu,“ uzavřela MUDr. Zornitza Petrova Markatová své vyjádření k tomu, co je nového.

Příspěvek byl publikován v rubrice Události a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *