Mozková mrtvice, pooperační infekční záněty a bronchiální astma

V předchozích statích jsem psala o molekulárním vodíku ve vztahu k terapii Chronové chorobě a vyloučení těžkých kovů z těla. Dle zkušeností, které již jsou, je molekulární vodík v řadě dalších případů velmi užitečný.

Díky aktivní práci v rámci propagace léčby jsem se setkala s řadou lidí, kterým tato terapie pomohla, a přináším Vám příběhy těchto lidí. Jde o lidi, které znám osobně nebo je znají mí kolegové. Jako zdroj molekulárního vodíku užívaly přípravek – registrován jako potravinový doplněk.

Příběh muže (71 let): Mozková mrtvice

Muž po mozkové mrtvici. Mimo to, má zúžení páteřního kanálu, což vedlo ke ztrátě citlivosti v levé noze, a někdy úplné ztrátě jejího ovládání, což se projevovalo častými pády. Tohoto času je již dva měsíce na terapii molekulárním vodíkem – citlivost v noze se výrazně zlepšila, pády přestaly.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci. Léčba výrobky farmaceutického průmyslu pacienty neléčí, je to jen prostředek nemorálních výdělků

Mozková mrtvice je nekrotizující onemocnění mozku – část mozkové tkáně odumře a imunitní systém pak provede „očistu terénu“, který pak buď vyplní jizva, anebo zůstane volný prostor. Přesný mechanizmus účinku není zatím známý, ovšem zvýšené dávky molekulárního vodíku zlepšují stav u lidí, kteří mozkovou mrtvici přežili – snižují její negativní dopady.

Co se týče druhého problému, zúžený páteřní kanál tlačí na míchu, čímž se na jednu stranu zhoršuje prokrvení míchy, na druhou jsou mechanicky drážděny tkáně, a tím je narušen přenos nervových vzruchů (výsledkem je udávaná snížená citlivost). V důsledku toho se vyvine zánět, který pak může i trvale poškodit strukturu nervů. Molekulární vodík tento zánět uhasí a podpoří prokrvení utlačovaných tkání, následně se mohou obnovit nervové funkce a potíže zmizí.

Příběh muže (67 let): Pooperační infekční zánět

V polovině října prodělal operaci břicha. Týden po propuštění z nemocnice se v pooperační raně objevila krev a hnisavý sekret, stav byl doprovázen zvýšenou teplotou. Po poradě s lékařem byl nasazen molekulární vodík, po pěti dnech se rána začala úspěšně hojit. Po deseti dnech byla plně v pořádku.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci II. – Toxické kovy

Pooperační stavy jsou spojeny s rozpadem tkání, s celkovým oslabením organizmu (a tím náchylností k infekcím) a nutností intenzivního hojení všeho, co bylo při zákroku poškozeno. Molekulární vodík je výborný prostředek k prevenci komplikacím spojeným s operačními zákroky. Aby jeho efekt byl co nejlepší, je dobře začít s užíváním nejméně týden před zákrokem, pokračovat ihned po probuzení a pak nejméně tak dlouho, než se zhojí operační rány a poškozeni spojená se zákrokem v těle.

Příběh chlapce (14 let): Bronchiální astma

Vždy při zvýšené koncentraci škodlivých látek v ovzduší zapříčiněné zhoršenými rozptylovými podmínkami trpěl silnými záchvaty a kašlem, následně potíže zůstaly i při dobrých rozptylových podmínkách. Po týdenním užívání molekulárního vodíku záchvaty přestaly. Toho času terapie běží čtvrtý měsíc a chlapec je bez potíží.

Molekulární vodík se v praxi osvědčil už v několika případech bronchiálního astmatu u lidí okolo mne. Všichni opakovaně prochází kontrolou na plicním oddělení se zlepšenými výsledky, i se sníženými dávkami léků. Molekulární vodík zasahuje do patologických procesů tak, že zánětu „vypije“ palivo, a tím ho uhasí, zatím co kortikoidy utlumí imunitní systém, a tím sice zánět rovněž pohasí, ovšem patologie v postiženém místě zůstává beze změny. Proto molekulární vodík doporučujeme u všech onemocnění, kde západní medicína doporučuje užívání kortikoidů – žádoucí efekt se dostaví v ještě větší míře, a k tomu posílí potenciál organizmu posílením imunitního systému.

Autorka je patoložka, propagátorka klasické (prověřené tisíciletími) medicíny

Kontakty | Email: skolzp@gmail.com | Skype: zornitza.petrova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *