Otřesný případ dívky: „počkáme, až to přejde“, pak navrhla hospitalizaci

Dnes Vám ve svém seriálu o zdraví přináším málem neuvěřitelný příběh patnáctileté dívky. Proč ovšem jen málem uvěřitelný? Jelikož neuvěřitelný by byl, pokud by to nebylo tak běžné a že se takové případy dějí, kdy léčba probíhá způsobem, že se čeká, jak se nemoc vyvine, jsou v naší medicíně celkem běžné.

Rodiče dívky prvně čekali i s lékařkou, ovšem další navrhovanou léčbu odmítli a dívčin zdravotní stav, se po terapii užívání molekulárního vodíku, výrazně zlepšil. Jako zdroj molekulárního vodíku byl použit přípravek, který uvolňuje molekulární vodík přímo v těle.

Dívka (15 let) – Otoky dolních končetin po léčbě angíny antibiotiky

Děvče prodělalo angínu, která byla zaléčená antibiotiky. Po ukončení léčby se projevily otoky dolních končetin, v celé výšce, místy byl obvod nohy dvojnásobný oproti normálnímu stavu, přidaly se hematomy, červená ložiska (tkáňové nekrózy), končetiny byly velmi horké, levé koleno téměř velikosti fotbalového míče.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci – Díl IV. Kazuistiky: Onkologická onemocnění a léčba snížené činnosti štítné žlázy

Dětská lékařka stav zhodnotila jako toxickou reakci na bakterie, s doporučením „čekat, až to přejde“. Dostavila se ztížená chůze, pacientka byla naprosto nepohyblivá bez pomocí berlí a asistence. Po dvou týdnech matka kontaktovala lékařku, že se stav nijak nelepší, a byla jí doporučena hospitalizace a nasazení kortikoidů, což rodina odmítla.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci – Díl III. Kazuistiky: Mozková mrtvice, pooperační infekční záněty a bronchiální astma

Dívka začala užívat molekulární vodík, k tomu přísnou alkalickou dietu zaměřenou na úpravu vnitřního prostředí organismu, aktivaci imunitního systému a dodání potřebných minerálů ke stavbě tkání a kloubních struktur, které byly zasaženy. Po třech týdnech dívka začíná opět navštěvovat školu, s tím, že rodiče ji tam vozí, ale už je téměř bez otoků. Je důležité, aby zdravotní stavy a komplikace byly posuzovány komplexně. Na dnešním příběhu vidíme situace, kdy západní medicína se neumí postavit k neznámému, nebo závažnému problému jinak než dekapitací problému.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci. Léčba výrobky farmaceutického průmyslu pacienty neléčí, je to jen prostředek nemorálních výdělků

Pokud čekání nezabralo, a matka dívky byla z toho nervózní a navíc lékařka byla ochotna nasadit kortikoidy i přes jejich toxické účinky, tím spíše je otázka, zda byla indikace příčiny potíží vůbec správná. Nicméně po třech týdnech, byly toxicky a nekroticky poškozené tkáně natolik zahojené, aby se dívka mohla začít vracet do běžného života. Vzhledem k rozsahu poškození, délka regenerace je podle očekávání i delší.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci II. – Toxické kovy

Jako i v dalších případech, chci upozornit, abychom k léčbě vždy přistupovali komplexně, byla vždy doporučená vhodná dieta, jako i rostlinné extrakty, které měly své imunomodulační účinky.

Autorka je patoložka, propagátorka klasické (prověřené tisíciletími) medicíny

Kontakty | Email: skolzp@gmail.com | Skype: zornitza.petrova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *