Zkvalitnění života a zlepšení tělesné kondice

Již měsíc se s Vámi dělím o příběhy, kdy molekulární vodík pomohl lidem v těžkých chvílích, kdy jejich nemoci je ohrožovaly na životě nebo jim znepříjemňovaly život.

Začal nám nový rok, tak doufejme, že bude lepší, nežli ty roky předchozí. Pro dnešek jsem si pro Vás připravila dva příběhy, kdy molekulární vodík zkvalitnil jejich uživatelům život, co se zdraví týče a zlepšil celkově tělesnou kondici. Jako zdroj molekulárního vodíku byl použit přípravek, který uvolňuje molekulární vodík přímo v těle. Jedná se o příběhy mé nebo mých kolegů.

Muž (35 let): Alergie na pyly

Tento muž byl zdráv, ovšem trápila jej senná rýma, což je alergická reakce na pyly. Při pylové sezóně musel užívat antihistaminika a omezovat pobyt v přírodě. Jelikož je aktivní a rád sportuje, tak to pro něj bylo značné omezení kvality jeho života. Od května roku 2013 začal užívat molekulární vodík, první měsíc ve zvýšených dávkách, poté už jen v udržovacích. Léky na alergii přestal užívat, v přírodě mohl pobývat i v pylové sezóně a mohl se věnovat svým oblíbeným sportů, což je běh a turistika. Navíc během devíti měsíců zhubl skoro o 23 kg, které jej také trápily.

Muž (42 let): Tréninková sportovní zátěž

Molekulární vodík začal užívat v září 2012, když se připravoval na triatlonovou sezónu. Jako člověk, který trénoval a soutěžil ve sportu již desetiletí, neočekával žádné velké výsledky. Znal se a věděl, jaké jsou jeho možnosti. Ovšem byl šokován, během devítiměsíčního tréninku se mu jen velmi zřídka stalo, aby měl svalové bolesti, které jsou způsobeny hromaděním kyseliny mléčné ve svalech, při vysoké svalové zátěži. Také po hodinovém intenzívním tréninku, kdy člověk za normálních okolností začíná využívat svých rezerv, tak naopak začal chytat druhý dech a trénovat ještě intenzivněji. Jeho pokroky byly pro něj samotného neuvěřitelné a dle jeho slov nic takového za 18 let aktivního trénování nezažil.

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci – Díl IV. Kazuistiky: Onkologická onemocnění a léčba snížené činnosti štítné žlázy

Molekulární vodík je velmi užitečný pro sportovce, jelikož napomáhá rychlému odplavení především kyseliny mléčné ze svalstva, ale i dalších metabolitů vznikajících zvýšenou fyzickou aktivitou. Kromě toho zlepšuje reologické vlastnosti krve a červené krvinky spolu s kyslíkem, vitaminy a dalšími živinami se lépe dostanou ke každé buňce. V důsledku toho jsou buňky a tkáně vyčištěné, dobře vyživované a regenerují rychle. Sportovci mají pak mnohem vyšší výkonnost.

Autorka je patoložka, propagátorka klasické (prověřené tisíciletími) medicíny

Kontakty | Email: skolzp@gmail.com | Skype: zornitza.petrova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *