Přistroj Oberon system quantum- kousek moderní technologie jako součást přírozené péče o zdraví

Přístroj Oberon Systém Quantum patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům. Je jedním z výstupů kosmického výzkumu ruského institutu praktické psychofyziky v Omsku. Vyhodnocování energetického stavu lidského organismu je prováděno porovnáním dat uložené v databázi softwaru. 

Každý živý orgán funguje na své vlastní frekvenci (oscilaci). Podle frekvenčních vlastností, analyzuje počítačová diagnostika funkční aktivitu orgánů, tkání a systémů člověka a porovnává je s fyziologickými hodnotami, které jsou uloženy v softwaru Oberonu. Přístroj bezkontaktně monitoruje životní procesy, poukazuje na možné narušení homeostázy, stanoví konkrétní energetické zátěže a zjišťuje narušení vzájemného propojení v systémech organismu.

Přístroj je vhodný ke kontrole účinků jakékoliv léčby, potravinových doplňků, bylin, vitamínů, prakticky všech druhů terapií jaké existují. Přístroj dále dokáže vytvořit informační preparáty, přímo na daný problém (disharmonii). S funkcí Metaterapie můžeme provádět tzv. biorezonanční harmonizaci, kdy se fyziologickým vlněním jemně podporuje tělo jako celek a dochází k aktivaci sebeuzdravovacích procesů a k znovu-naladění celkové harmonie těla i duše.

Základní vyšetření trvá 60-90 minut, v dalších sezeních někdy provádíme i částečná vyšetření orgánů a systémů, o které se zajímame. Samotná metaterapie, pokud si ji klient vyžádá, trvá 120 minut.

Cena vyšetřeni: 700 Kč/hod

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *