Stárnutí je realitou života. Jak budeme vypadat, záleží jen na nás

Pokud chceme žít dlouho, pak nepochybně budeme muset projít různými fázemi života. Od narození, dětství, dospívání, dospělosti, stáří a až po smrt Zrození je vlastně začátkem konce a život j je cesta ke smrti.

Pro lidi je většinou velmi jednoduché si představit, že v prvních fázích života budou vypadat dobře, anebo alespoň budou vědět, jak se dobře zamaskovat. Co bude ale potom s našim vzhledem. Vzhled v padesáti letech je přímo závislý na péči o zdraví a životní styl po dvacátém roce života.

Když začneme od starého a zažitého klišé se stravováním, přidáme pohybovou aktivitu, což je vlastně také klišé z každého lifestylu magazínu, ale také moje oblíbené odstraňování faktorů způsobující rychlejší stárnutí.

První co se svými klienty v tomto směru dělám je dovést je zpět na cestu zdraví. Uzdravit je. Jelikož mladé tělo je zdravé tělo. Pokud ponecháme u moci a při práci chronické choroby, tak tyto budou fungovat jako „spalovače“ našich těl a urychlí stárnutí.

Takže pak nastane smrt dříve a většinou na komplikaci chorob, které jsou velmi nepříjemné a nesou sebou i bolest při poškození nervů, dušnost při nemoci plic a srdce, otoky, otevřené rány při nemoci cév a tak dále, a tak dále.

To je ten hlavní důvod, proč se svými klienty pracuji zároveň na uzdravení, ale také na zpomalení času stárnutí.

Kvalitní život nezávisí na datu narození. To je jen údaj v legitimaci. Jsme jen tak staří, jak jsme zdraví a jsme tak mladí, jak se cítíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *