Ukončení odborných garancí MUDr. Zornitzy Petrovy Markantové pro Lázeňské sanatorium Dr. Peták ve Františkových Lázních

MUDr. Zornitza Petrova Markantová oznámila ukončení spolupráce s Lázeňským sanatoriem Dr. Peták ve Františkových Lázních, kdy již není od této chvíle garantem tamní lázeňské terapie za použití molekulárního vodíku.

K ukončení spolupráce lékařskou expertkou v terapii molekulárním vodíkem v České republice a v Evropy vedly tyto důvody: „Důvodem je opakované nedodržování mých doporučení, co se týče vodíkových procedur v jeho provozu,“ uvedla MUDr. Zornitza Petrova Markantová na adresu Lázeňského sanatoria Dr. Peták ve Františkových Lázních.

„A z tohoto důvodu nejsem schopna nadále garantovat dodržování bezpečnosti a účinnosti vodíkových procedur v lázeňském sanatoriu,“ řekla MUDr. Markantová na adresu Lázeňského sanatoria Dr. Peták ve Františkových Lázních.

„Mým cílem je poskytování služeb a terapie molekulárním vodíkem ve spolupráci se špičkovými partnery, proto je někdy nutné spolupráci s některými ukončit a rozloučit se.“

Jakékoliv další spojování osoby doktorky Markantové s Lázeňským domem Dr. Peták ve Františkových Lázních je nyní nelegitimní a veškeré lázeňské terapie za použití molekulárního vodíku jsou v Lázeňském sanatoriu Dr. Peták od této chvíle poskytovány bez náležité odborné garance.

Dále není možné garantovat účinek takové léčby, jelikož v rámci terapie molekulárním vodíkem není mimo MUDr. Zornitzy Petrovy Markantové v Česku žádného lékaře, který by odborné garance mohl poskytnout.

Příspěvek byl publikován v rubrice Události a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *