Z tisku: Léčivé plyny jsou účinné kladivo na civilizační choroby

OSTRAVA | MUDr. Zornitza Petrova Markantová se v rámci své poradny věnuje celostní medicíně, kdy vychází z tradičních lékařských zkušeností, navíc se vrací k opravdu tradičním metodám, jelikož naše zdraví především ovlivňuje náš životní styl.

Co nabízíte svým pacientům ve své poradně? „Vyšetření zdravotního stavu, přístrojové a diagnostika patologických procesů, chemické zátěži, vč. usazenin, na přítomnost bakterii, virů, plísní a dalších organismů. Poskytuje celkový pohled na zdravotní stav a vztahy mezi probíhajícími patologickými procesy a fyzických obtíží. Slouží jako základ pro další terapii,“ odpovídá na první otázku MUDr. Zornita Petrova Markantová.

Pacienti Vás najdou v Ostravě, Praze, ale i v Olomouci. Dokonce jste poskytovala konzultaci do Austrálie. „Ano to je pravda, nabízím druhý lékařský názor, anebo nové řešení zdravotních obtíží v souladu s přírodní medicínou v kombinace s konzervativními lékařskými postupy, také i jako videokonzultace na dálku,“ vysvětluje.

Ovšem nabízí i něco velmi netradičního. Kdy se Vám stane, že Vám masáž poskytne přímo lékař, který je seznáme s Vašim zdravotním stavem. Jaké masáže z rukou lékařky Zornitzy Petrove Markantové může začít? „Čínskou masáž nohou An Mo, což je reflexní terapie. V dávných lékařských spisech jsou slova: Stárnutí u stromu začíná kořenem a stárnutí lidí u nohou. Jedná se o kombinovanou diagnosticko-terapeutickou metodu, která zvyšuje vitální energii. Slouží jako základ k dalším přírodním metodám,“ vysvětluje.

Dále pak může poskytnout i psychoterapeutická masáž, což přibližuje slovy: „Tělo a duše jedno jsou. Jako kouč s Vámi probírám životní a pracovní otázky tak, abyste dostali své řešení a odpovědí. Spolu s tím speciální masáží stimuluji mysl a napomáhám vytvářet nové myšlenky a upevňovat nově nalezená řešení.“

A co třeba masáž zad? „Bolí Vás záda? Nakládáte si toho moc na bedra a ramena? Anebo vás tíží každodenní problémy? Netradiční masáž zad snoubící východní a Evropskou medicínu uleví a uvolní pohyb, a také pomůže se správným držením těla a posílení pozice každé oblastí trupu. Po psychické a fyzické námaze jsou bolesti krční páteře a hlavy velmi časté. Masáž z rukou lékaře v tomto případě přinese dlouhodobou úlevu a chuť do života,“ tak to všem vyřeší masáž bolavých zad, relaxační a regenerační masáže, masáž krční páteře a šíje.

A co nohy, ty nás přeci nesou životem a zdravé nás dovedou dále než nezdravé? „Péče o nohy a chodidla, ošetření bolavých a oteklých nohou, ošetření křečových žil. Ro je odborná masáž uvolní ztuhlé partie, sníží otoky, zmírní napětí a bolestivost, dodá energii na další životní běh. Má metodika ošetření nohou s křečovými žilami při pravidelné aplikaci bezpečně sníží výskyt těchto i dalších nepříjemných komplikací a postupně způsobí zatažení žil,“ odpovídá MUDr. Zornitra Petrova Markantová na otázku, jak pomůže našim bolavým nohám a chodidlům.

Ovšem nabízíte i terapii léčebnými plyny. Co si pod tím máme představit? „Molekulární vodík, ozon. Je terapií, která je skutečným „kladivem na civilizační choroby“. Aplikace je jak lokální (klouby, kůže, sliznice, poranění, chronické rány), tak i celkové. Tato terapie je s vysokým účinkem u chronických chorob např. respiračního, trávícího, endokrinního systému, s prokázaným účinkem také jako posílení organismu po konvenční onkologické terapii, kdy účinnost onkologické léčby je s podporou ozonové terapie mnohem účinnější. Ozon spolu s efektem vodíku léčí také onemocnění srdce,“ uvádí s tím, že dál nabízí i Anti-aging program, kerý je kombinací všech diagnosticko-terapeutických metod, které vedou k uzdravení a imunologického a fakticky biologického omlazení organizmu.

„Pro každého je tato kombinace a schéma jejich aplikace tvořená individuálně tak, aby měly terapie nejsilnější možný efekt,“ uzavírá MUDr. Zornitza Petrova Markantová. Více informací na webu moderni-lekar.com.


Zdroj: Vlastenecké noviny (26. 7. 2020) | Léčivé plyny jsou účinné kladivo na civilizační choroby | autor: Radek Velička

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je webmaster. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *